Teknoloji

Valorant’ın Team Deathmatch Modu Gelecek Hafta Geliyor

beklenen Valorant’ın Takımlı Ölüm Maçı modu Artık sizinle tanışmaya çok yakınız. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bir sonraki güncelleme ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Detaylar burada sizi bekliyor.


İlginizi çekebilir:  Blizzard Devasa Diablo 4 Güncellemesi Yayınlayacak


Valorant’ın Takımlı Ölüm Maçı Modu Sonunda Geliyor

Valorant için Team Deathmatch modu uzun süredir bekleniyordu. Riot Games tarafından yapılan yeni duyuru ile beklenen mod açıklandı. 28 Haziran 2023Çarşamba günü yayınlanacak olan 7.0 sürüm güncellemesi ile oyuna ekleneceği açıklandı.

Söylentilere göre beşer kişilik iki kadro arasında orta saha mücadelesi yaşanacak ve ilk etapta üç farklı harita sunulacak.

Öldükten bir buçuk saniye sonra yeniden doğacağımız modun kurallarına göre yüz infaza ulaşan ilk grup kazanan sayılacak. Riot Games, dört farklı aşamaya ayrılacak olan formda her maçın dokuz buçuk dakika süreceğini söylüyor. Bu süre sonunda hiçbir takım yüz infaza ulaşamazsa, lider takım galip sayılırdı.

Oyuncular, maç başlamadan önce ve her aşamada ekipmanlarını seçebilecekken, bunu Başlangıç ​​odasında değiştirebilecekler. Ancak maçın ilerleyen adımlarında hazır setler geliştirilecek.

Duyuruya ek olarak ilk aşamada oyunculara sunulacak olan Piazza, District ve Kasbah haritalarına da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu