Haber

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica: Beşiktaş Maçına Puan Almak İçin Gidiyoruz

GAZİANTEP Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, Süper Lig’in 10. haftasında karşılaşacakları Beşiktaş maçına hazır olduklarını ve puan almak için İstanbul’a gideceklerini söyledi.

Sumudica, “Biz oraya mağdur olarak gitmeyeceğiz. Orada mücadele edeceğiz, mücadele edeceğiz. Oraya puan kazanmak için gideceğiz. Şansımız var.”

Gaziantep FK, ligin 10. haftasında karşılaşacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını tesislerde sürdürdü.

Teknik Direktör Sumudica, grubu sıfır puanla kazandıklarını, büyük çaba harcadıklarını, takımla bütünleştiklerini ve puan toplamaya başladıklarını söyledi.

Türk futbolunda güzel başarıların gelmeye başladığını belirten Sumudica, “Türk futbolu adına güzel şeyler oluyor. Milli takımlar yabancı antrenör getiriyor. Ayrıca Galatasaray, Bayern Münih karşısında da iyi bir performans sergiledi. Manchester United’ı yendiler. İngiltere’de bunlar Türk futbolu. “Sizlere iyi şeyler. Umarım Beşiktaş ve F.Bahçe de yükselir. Ben de pozitif enerjimi onlara gönderiyorum. Onlara da başarılar diliyorum” dedi.

‘İSTANBUL’A MAĞDUR OLMAK İÇİN DEĞİL PUAN ALMAK İÇİN GİDİYORUZ’

Sumudica, Beşiktaş maçı için yoğun bir çalışma yapıldığını, İstanbul’a mağdur olmak için gitmediklerini, tam tersine puan veya puan almak için gideceklerini söyledi.

Beşiktaş karşısında şanslarının olduğunu ve oyuncularına güvendiğini belirten Sumudica, “Beşiktaş maçıyla ilgili şunu söylemek istiyorum. Biz iyi hazırlandık. Oraya mağdur olarak gitmeyeceğiz. Orada mücadele edeceğiz, mücadele edeceğiz. Oraya puan kazanmak için gideceğiz. Şansımız var. Aslında oyuncularıma şunu söyledim: “Biz İstanbul’a gezi amaçlı gitmiyoruz. Bunun farkında olmaları gerekiyor. Biz İstanbul’a gezmek için gitmiyoruz, puan almak için gidiyoruz. Gezip görmek için daha iyi bir yer, burada baklava var, fıstık var, kısacası her şey var. Eğer gezmek istiyorlarsa burayı da gezebilirler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu