Haber

Vücut Geliştirme Şampiyonu Kafası Karışık

Avcılar’da yaşayan 30 yaşındaki vücut geliştirme şampiyonu Onur Genç, eşyalarını balkondan atarak apartmanı ateşe verdi.

Avcılar Merkez Mahallesi Şamlı Sokak’ta bir apartmanın 4’üncü katında oturan ve akli dengesi bozuk olduğu öne sürülen Onur Genç, sabah saat 09.00 sıralarında bazı eşyalarını binanın arka tarafındaki bahçeye fırlatmaya başladı. Komşuları ne olduğunu anlamaya çalışırken evden dumanların yükseldiğini gördü.

Haber verilmesi üzerine mahalleye itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, kapı kilitli olduğu için eve giremedi. Evdeki eşyaları ateşe verdiği iddia edilen vücut geliştirme şampiyonu Onur Genç, kucağında köpeğiyle balkonda mahsur kaldı.

Zaman zaman içeri girmeye çalışan ancak başarılı olamayan Genç, köpeğini kurtarmak için aşağı atmaya çalıştı. Daha sonra çevredekiler ve itfaiye ekipleri aşağı atlamaya çalışan adama atlamamasını tavsiye etti.

Balkondan atlamaya çalışan Onur Genç’e itfaiye ekipleri hortumla su sıkarak onu engellemeye çalıştı. Uzun bir mücadelenin ardından ekipler kapıyı kırarak yangını söndürdü. Takımlar, Onur Genç’i güçlükle kontrol altına aldı.

Ekibin ambulansa götürülmesi talebine direnen Genç’e bina sakinleri de tepki gösterdi. Genç, annesinin yardımıyla bir süre sonra ambulansa binmeye ikna edildi. Konutta bulunan bazı eşyaların tamamen kullanılamaz hale geldiği belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu