Haber

Samsunspor’dan “Taraftar Çayı”

– Samsunspor’dan “Taraftar Çayı”

SAMSUN – Samsunspor Kulüpler Birliği’ne maddi fayda sağlayacak ‘Taraftar Çayı’ raflardaki yerini alacak.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’da kulüp derneğine ek gelir sağlayacak Taraftar Çay projesi Nuri Asan Tesisleri’nde hayata geçirildi. Lansmanda yarından itibaren ulusal ve yerel marketlerde yerini alacak 1 kiloluk Taraftar Çayları tanıtıldı. “Biz de bir yudum çaydayız” mottosuyla satışa sunulacak 1 kiloluk çaylara taraftarların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

“Taraftar Çay derneğimize maddi ve manevi katkı sağlayacaktır”

Çayların derneğe ve kulübe katkı sağlayacağının altını çizen Samsunspor Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı Savaş Boyar, “Çay firması ile diğer illerdeki takımlarda olduğu gibi ruha yakışır bir şekilde sponsorluk anlaşması yapıyoruz. Samsunspor’un ve ‘Taraftar Çayı’ çalışmasını başlatıyoruz.Bu yıl Cumhuriyetin kuruluşunun 100.yılında.Şehrimizin markalarına yakışır futbol ve basketbol takımlarımıza şampiyonluklar, şampiyonluklar gerçekleşecek.Bu proje Samsunspor Kulüpler Birliği olarak imzasını atmış olduğumuz , derneğimize maddi ve manevi katkı sağlayacaktır.Maddi katkısı gelir,manevi katkısı ise kadromuzun seçkin renkleri ile çarşıda çay satışı olacaktır.Umarız hayırlara vesile olur. Samsunsporlu olarak çayımızın ilk kez böyle bir düzenleme ile hanelere girmesinden dolayı çok mutluyuz. Taraftarlarımızı çayımızı içmeye davet ediyorum” dedi.

Lansmanda sponsorluk anlaşması da yapılan çay şirketinin sahibi Ethem Karadağ, dernek yönetim kurulu üyeleri Dilek Uslu, Onur Bıyıklı, Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Soner Soykan da herkese hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Tanıtım toplantısında Samsunspor futbolcusu Celil Yüksel, basketbol takımı oyuncuları ve kulüpten bazı isimler hazır bulundu.

Proje kapsamında ilk etapta 50 ton Taraftar Çayının satışa sunulacağı belirtilirken, ilerleyen aşamalarda Samsunspor Taraftar Çayının diğer illerde de satışa sunulacağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu