İş

New Mexico Mutual, operasyonlar için Guidewire Cloud’u benimsiyor

ALBUQUERQUE, NM & SAN MATEO, Kaliforniya – New Mexico’nun önde gelen işçi tazminatı sigortacısı New Mexico Mutual Group, Guidewire’ı kullanıyor (NYSE: GWRE ) Bulut’a geçildi. Bu geçiş, BT işlevlerinin kolaylaştırılmasını ve teknolojik gelişmelere ayak uydurulmasını amaçlamaktadır.

Geçiş, Guidewire PartnerConnect Consulting’in Global Premier üyesi Ernst & Young LLP (EY) tarafından kolaylaştırıldı.

New Mexico Mutual Bilgi Teknolojileri Direktörü Karen Schroeder, “BT personelimiz ile Guidewire ve EY kaynakları arasındaki mükemmel işbirliği, zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanan inanılmaz derecede başarılı bir geçiş projesine katkıda bulundu” dedi.

New Mexico Mutual Genel Müdür Yardımcısı ve CFO’su Gina Hickman’a göre Guidewire Cloud’a geçiş, şirketin gelişen pazar ihtiyaçlarına yanıt olarak acentelere ve müşterilere değer sunmaya odaklanmasına olanak tanıyor.

1991 yılındaki kuruluşundan bu yana, New Mexico Mutual büyüyerek New Mexico’daki sigortalı gönüllü pazarın %30’undan fazlasını sigortaladı. Küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanarak eyalet çapında 600’den fazla acenteyle ortaklık yapmaktadır.

Guidewire Software, platformunu bir bulut hizmeti olarak sunmak için dijital, çekirdek, analitik ve makine öğrenimini birleştirir. Şirketin 1.600’den fazla başarılı projesi, değerli bir Ar-Ge ekibi ve iş ortağı ekosistemi ile güçlü bir uygulama geçmişi vardır.

Bu raporda kullanılan bilgiler bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

palandokenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu