Haber

Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer, eşiyle sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

Son zamanlarda Aile dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ile uyumuyla arasını açmıyordu. Bu uyum o kadar güçlüydü ki, her seferinde Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer geliyordu. Hatta çiftin evliliklerinde kriz yaşadığı iddiaları magazin basınının da gündemine oturdu. Şimdi ise bu tartışmaların ardından Başak Dizer, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kocasına aşkını ilan etti. İşte detaylar ?

Uzun süredir televizyon ekranlarında göremediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Aile dizisi ile izleyici ile buluşmuştu.

Projesinin duyurulduğu ilk andan itibaren gündemdeki yerini korumaya devam eden dizinin Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın uyumunun yanı sıra konuşuldu.

Bu ikilinin uyumu dizinin yayına girdiği ilk günden itibaren sosyal medyada sıkça tartışılıyor.

Tabii bu ikili denilince akla Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgili eşi Başak Dizer geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın dizideki öpüşme sahnesinin, 2016 yılından beri mutlu bir evlilik sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin ortalarını krize soktuğu iddia edilmişti.

Artık sosyal medyada oldukça aktif bir formda olan Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un bir fotoğrafını paylaşarak daha sonra “Eşinizi nasıl seçmelisiniz?” başlıklı bir video yayınladı.

Ünlü stilist Dizer, eşi Tatlıtuğ’u etiketledi ve “Ben de savaşa gideceğim” diyerek eşine aşkını ilan etti.

Dizer’in paylaştığı görselde “Eşinizi nasıl seçmelisiniz?” sorusuna, “Savaşa bile gidebileceğin birini seçmelisin diyor. İlişkiler bir takım oyunudur. Şimdi bilerek zayıf bir takım arkadaşı mı istiyorsun?” karşılığında ödendi.

yuregir-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu