Yaşam

İrem Derici nazar değdi! ‘Namus gitmez’ diyerek kıyafetlerini değiştirdi!

İSTANBUL (İGFA) – Bu yazın konser rekortmeni İrem Derici, müziğiyle dijital platformların çalma listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Serdar Ortaç’ın “Yaz Günü” şarkısıyla büyük ilgi gören İrem Derici, dün akşam 50. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nde konser verdi.

İrem Derici sahneye çıktığı anda elbisesi rezil oldu ve askısı koptu.

Dinleyicilere seslenen Derici, “Nazar değdi! 2023 yılının en iyi konserini vermeye geldim. Elbisemi değiştireceğim. Onurunuz elimizden kaçmasın!” diyerek başka bir sahne kıyafetiyle seyircilerin karşısına çıktı.

Coşkulu kalabalığa unutulmaz bir gece yaşatan İrem Derici, müziği, sohbeti ve esprileriyle Silifkelilerin sevgilisi oldu.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un üzerinde isim yazılı özel kaşıkla ikram ettiği yoğurdu tattığında büyük alkış aldı.

İrem Derici, konser sırasında A Milli Kadın Voleybol Takımımızın Sırbistan karşısında durumunu takımına sorarak devam etti. Avrupa şampiyonu olduğumuz haberi geldiğinde sahnede Türk bayrağını açarak, “Türk kadını Avrupa’yı fethetti. Tebrikler Sultanlar!” kalabalığı heyecanlandırdı.

SERDAR ORTAÇ’I SAVUNMAK

Konser öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen İrem Derici, son dönemde Serdar Ortaç hakkında yapılan yorumlara çok üzüldüğünü belirterek, “Babaannemi MS nedeniyle kaybettim. annem. MS büyük bir hastalıktır. Serdar Ortaç Türkiye’nin başına gelmiş en büyük yıldızlardan biridir. Bugün polemikler oldu, girmeyeceğim ama Serdar Ortaç başka biri. 2017’de yoğun bakımdaydım. 45 gün bakımdayım.’Durumu kötüleşiyor’ haberi gelince Instagram takipçi sayım artmıştı.Hastaneden çıktığımda 3000 yorum vardı.Bazı yorumlar şunlardı:Sen ölmedin mi?Bu ölmemiş miydi? Sert yorumlar yapıldı. Serdar Ortaç’ın ne kadar ilaç kullandığını, neler yaşadığını biliyor musunuz? Susmamız, saygı göstermemiz gerekiyor.”

“Anne olmak ister misin?” bir muhabir sordu. “Anne olamam. Ben çok kariyer odaklıyım. Yapmak istediğim şeyler var. Meslektaşlarım Bengü ve Merve Özbey çok güzel anne oldular ve sahneye çıkıyorlar. Bende onların gücü yok, korkum var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu