Haber

Fenerbahçe Genel Kurul Toplantısında Ortalık Karıştı: Üyeler Arasındaki Kavga Nedeniyle Toplantıya Yarıda Kaldı!

Fenerbahçe 2022 Yıllık Mali Genel Kurul toplantısı 17 Haziran Cumartesi günü Ülker Spor ve Aktivite Salonu’nda gerçekleştirildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kürsüye çıktığında genel kurul üyelerinden bazıları tezahürat yaptı. Ancak kısa bir süre yönetim tarafından kongre üyeleri bu tezahüratlara tepki gösterince ortalık karıştı.

Fenerbahçe 2022 Olağan Mali Genel Kurul toplantısı 17 Haziran Cumartesi günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirildi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu kongrede Fenerbahçe Lideri Ali Koç kürsüye çıkınca taraftarlar ve bazı kongre üyelerinden tepkiler geldi.

Gerginliğin hat safhada olduğu kongrede Ali Koç kürsüye çıkınca bazı kongre üyeleri “Söyle Ali Başkan bu nasıl Fenerbahçe” diye tezahürat yaptı.

Ayrıca Ali Koç bu tezahürat üzerine bir konuşma yaparken ‘Taraftarlar istifa’ sesleri duyuldu. Ancak yönetim tarafından kongre üyeleri bu tezahüratlara tepki gösterince işler bir anda karıştı.

Ali Koç ise sloganlara “Başarısızlığı isteyerek mi yapıyoruz?” diye karşılık verirken, kongre üyeleri “Evet” dedi.

Güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle salondaki gerginlik bir nebze olsun yatıştı. Ayrıca bu gerginliğe neden olan bazı kongre üyeleri de salondan uzaklaştırıldı.

Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dündar ise salondaki gerilimi yatıştırmak için tribünlere seslenerek, “Anladığım kadarıyla buraya provokasyona gelenler var” dedi.

Uğur Dündar’ın bu sözlerinin ardından kongre üyeleri “hooop” diye bağırırken kavga devam etti, Ali Koç “Ben böyle devam edemem” diyerek toplantı yarıda kesildi.

habernilufer.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu