Teknoloji

Devasa bir video oyununu sadece 26 dakikada bitiren köpek, yetenekleriyle herkesi şaşırttı

Fıstık Ezmesi adında bir Shiba Inu, Harika Oyunlar Hızlı Tamamlandı (AGDQ) 2024’te geçen 1985 bulmaca oyunu giromitResmi olarak yenmeyi başardı.

Fıstık Ezmesi Kanseri Önleme Vakfı’na para toplamak amacıyla bir hafta süren yardım amaçlı hızlı koşu maratonu. AGDQ 2024 Etkinlikte NES için Gyrorite’ı hızlı bir şekilde bitirmeye çalışacağının ilk duyurulmasından aylar sonra, dost canlısı köpek gösterisini gerçekleştirme fırsatı buldu. PC Gamer tarafından bildirildiği üzere Peanut Butter, sahibi JSR_ ile 16 Ocak’ta piyasaya sürülecek hızlı oyun bitirme becerileriBunu bir Twitch yayını aracılığıyla canlı olarak gösterdi.

Shiba Inu, oyuna aktarılacak belirli komutların yanı sıra sahibinden gelen belirli ikramları ve komutları içeren özel bir kontrol cihazı kullanarak oyunu şaşırtıcı bir şekilde oynuyor. sadece 26 dakika 24 saniyedetamamlamayı başardı.

Renk koordineli kontrol cihazı, Gyromit’teki tam renkli borulara karşılık geliyordu ve Fıstık Ezmesi’nin uyurgezer bilim adamına bölümler boyunca gerçek biçimde rehberlik etmesine olanak tanıyordu. Köpek yanlış düğmeye basarsa veya düğmeyi çok erken bırakırsa borular karakterin üzerine düşecekti.

Fıstık Ezmesi oyun boyunca sadece birkaç kusur yaptı. Ancak JSR_’ye göre “bir yıl boyunca her gün antrenman” sayesinde tüm maçı 30 dakikadan kısa sürede yenmeyi başardı.

Etkinliğe öncülük eden Fıstık Ezmesi’nin sahibi, evcil hayvanının, ekrandaki oyun yerine JSR_’nin el işaretlerini takip etme ve başta dil peyniri olmak üzere lezzetli ikramlarla teşvik edilme gibi hızlı oyunu bitirme becerilerinin ardındaki sırrı açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu