Haber

Bursa Büyükşehir’de personelin ‘en’lerine ödül

BURSA (İGFA) – Bursa’yı geleceğe taşımak için ulaşımdan altyapıya, spordan etrafa kadar her alanda ağır çalışma sergileyen Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, fırsat buldukça çalışanıyla bir ortaya gelmeye devam ediyor.

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Makine İşletme Şube Müdürlüğü çalışanlarıyla buluşan Lider Alinur Aktaş, samimi bir sohbet gerçekleştirdi. İşçinin anılarını dinleyen Lider Aktaş, Bursa’ya dair sorular yönelterek fikirlerini aldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Aka’nın da yer aldığı buluşmada, kurum içerisinde yapılan memnniyet anketinde geçen sene 90, bu sene ise yüzde 95 oranına ulaşan Makine İşletme Şube Müdürlüğü’ne verilen ‘2022 yılı kurum içi en iyi memnuniyet artışı ödülü’, Lider Alinur Aktaş tarafından Dayanak Hizmetleri Dairesi Lideri Hikmet Memiş ile Makine İşletme Şube Müdürü İbrahim Özışık’e teslim edildi.

Başkan Aktaş, daha sonra araç tahsis sürecinin ‘en’lerini ödüllendirdi. ‘En uzun süre çalışan’ Yaşar Yaman, ‘en az trafik cezası alan’ Serkan Uçar, ‘en dakik’ Eray Çerin, ‘aracı en az arıza çıkaran’ Rasim Uysal, ‘trafik kurallarına en çok dikkat eden’ Akgün Özkurt, ‘aracını en temiz tutan’ Orhan Çam ve ‘iletişimi en iyi olan’ Akif Satılmış, mükafatlarını Lider Alinur Aktaş, Genel Sekreter Ulaş Akhan ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Aka’nın elinden aldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçe ve 1058 mahallede hizmet ettiğini söyleyen Lider Alinur Aktaş, insanların doğumlarından vefatlarına kadar her an yanlarında olduklarını ve onların hayatlarına dokunduklarını söz etti.

Bir belediye çalışanının gösterdiği performansın tüm kuruma mal olduğunu hatırlatan Lider Aktaş, “Memnuniyeti hem en yüksek birim hem de memnuniyeti en iyi oranda artan birim olduğunuz için tebrik ediyorum. 142 araç ve 49 personelle hizmet veriyorsunuz. Araç ve şoför sayısında ciddi azalma olmasına karşın iyi planlama ve yönetimle memnuniyet artışı görünüyor. Sürece katkı koyan, çalışan, yorulan, nihayetinde başarıyı yakalayan tüm ekip arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Program sonunda Lider Aktaş, çalışanla birlikte aile fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu