Haber

Borç meselesi yüzünden kavga çıktı! Okan Karacan eski eşiyle karakol oldu

oyuncu ve sunucu Okan Karacan Geçen ocak ayında boşandığı Zeynep Kadıoğlu ile yaşadığı borç sorunu nedeniyle karakola girdi. Alacaklarını tahsil etmek için dün kurduğunu söylediği şirketin önüne çıkan Karacan, çalışanlarla tartıştı.

HENGGAME ŞİRKET ÖNÜNDE BAŞLADI

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; Şirketin önüne çıkarak bir çalışanla tartışan ünlü isim, “Burası 1 yıl önce emeklerimle kurduğum şirket. 5 kişi 1 kişiye saldırıyor. 1 yıldır alacaklarımı vermiyorlar.” .Telefonlarımı engellediler, yabancı madde kullanıyorsunuz diye şantaj yapıyorlar, şeker hastasıyım, 30 yaşındayım, alkol kullanmıyorum. Ben yabancı madde kullanmıyorum, kullanırsak söyleriz.”

“HERKESİ ŞİKAYET EDİYORUM, ALIN”

şirkete girmeye çalışıyor Okan Karacan İşçiler işçilerle çatışınca içeri polis girdi. Polise de müdahale eden Karacan, “Hepsinden şikayetçiyim, götürün karakola. Ben ekmeğimin, çocuklarımın rızkının peşindeyim” dedi. Güvenlik güçleri Karacan’ı aracına bindirerek karakola gitmesi gerektiğini söyleyerek, “Gerekeni yapacağız” dediler.

ZEYNEP KADIOĞLU: ÇIKARMA KARARI VAR, BİZE VERMELİ

Konuyla ilgili konuşan Okan Karacan’ın eşi Zeynep Kadıoğlu, “Bağımlılıkları vardı, bu yüzden partnerinden ayrıldı. Çocuklarımın babası diye neden boşandığımızı açıklayamam. Evliliğimiz bittikten sonra nikah masasına oturdum. Kaldırılması kararı var. Bu kararı görmezden geldi. Çocuklarımın velayeti bende. Bu şirketi o kurmadı. “Şu anda bir şey yiyemiyor. Alacak bir şeyi yok, aksine verecek bir şeyi var. Daha önce de böyle olduğu için onu görevden alma kararı aldım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu