Haber

BBP Genel Başkanı Destici’den ATO Başkanı Gürsel Baran’a hayırlı olsun ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici, Ankara Ticaret Odasında (ATO) tekrar başkanlığa seçilen Gürsel Baran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, ATO seçimlerinde sağlanan birliktelikten memnun olduğunu ifade eden Destici, “Ankara’mız sıhhat, tarım ve bilhassa savunma endüstrisinden öteki üretim alanlarına kadar pek çok alanda değerli uzaklıklar aldı. Bunda ATO’ya mensup insanlarımızın büyük bir katkısı var.” dedi.

Türkiye’nin istikrar ortamını yakaladığını ve bunun korunacağını vurgulayan Destici, Türkiye için yapılacak çok şeyin olduğunu ve bu alanda ATO’nun oldukça gayret gösterdiğini belirtti.

Destici, “BBP olarak bugüne kadar ATO ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Her zaman gerekli tüm desteği verdik, bundan sonra da hep birlikte ülkemiz ve başkentimiz için uyumlu bir şekilde çalışacağız.” diye konuştu.

“Hedefimiz, Ankara’nın ve memleketin iktisadını daha güzel yerlere taşımak”

Destici’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ATO Başkanı Gürsel Baran da zorlu bir seçim sürecini geride bıraktıklarını söyledi.

ATO’nun Türkiye’nin en büyük ticaret odalarından biri olduğunu belirten Baran, “Zor bir coğrafyada, sıkıntı bir bölgedeyiz. 160 üyemiz var. Bu üyelerin sıkıntılarıyla, sıkıntılarıyla ilgilenmek üzere bu misyona talibiz, inşallah onlara nefes olacağız. Hepimizin sıkıntısı, bütün dileği Ankara’nın ve memleketin ekonomisini daha iyi yerlere taşımak.” dedi.

Baran, “memur kenti” olarak anılan Ankara’nın kabuğunu kırdığını ve savunma endüstrinin merkezi olduğunu söz etti.

Ziyaret sonrasında Destici ve Baran birbirlerine ikram takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu