Haber

Bahar ve Nihal kardeşlerin açıklaması ortaya çıktı: Zengin gibi görünmek beni mutlu ediyor

Araçlarını ucuza satma vaadiyle dolandırıcılık yapan çeteyle irtibatta oldukları iddiasıyla tutuklanan sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler hakkında savcılığın yürüttüğü soruşturmanın ayrıntıları ortaya çıktı.

SEVGİLİSİNİN ADINI BİLMİYORDU

Habertürk’ün haberine göre, Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı’nda ifadeleri alınarak tutuklama talebiyle adliyeye sevk edilen Candan kardeşlere, 3 Mayıs’ta tutuklanan çete lideri Onur Apaydın ile bağlantıları soruldu.

Bahar Candan “Kız kardeşimden ayrıldıktan sonra Etiler’in tanınmış restoranlarında, tanınmış mekanlarında buluştuk. Bu insanlarla bir kez akşam yemeği yemiş olabiliriz ama onun dışında hiçbir temasımız yok. Bu telefonu birkaç yıldır kullanıyorum. Onur Apaydın’ı Kaan olarak tanıyorduk. Gerçek adını bilmiyorduk. Onu bir yıldır tanıyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum. “Serbest bırakılmayı talep ediyorum” dedi.

Nihal Candan da Onur Apaydın’ı Kaan Hamzaoğlu olarak tanıdığını ve ondan ayrıldıktan sonra ancak gece kulübünde tanıştıklarını söyledi. Çete olduklarını bilmediklerini ve onlarla hiçbir bağlantılarının olmadığını iddia etti.

‘REKLAM YÜZLERİ OLARAK KATILDIK’

Kanal D’nin haberine göre Bahar Candan, çetenin mağdurları ikna ettiği yemekli toplantılara 10 bin TL karşılığında kız kardeşiyle birlikte reklam yüzü olarak katıldığını söyledi. Yemek masalarında herhangi bir hata yapıldığının farkında olmadığını belirtti.

‘ZENGİN GİBİ GÖRÜNMEK BENİ MUTLU EDİYOR’

Kendisinin ve Nihal Candan’ın suç örgütünün vitrinine para koyduğu yönündeki iddiaları reddeden Bahar Candan, sosyal medya hesabından paylaştığı içi para dolu çanta ve helikopter fotoğrafına ilişkin “Photoshop bunlar” dedi.

Bahar Candan, “Lüks bir hayatım yok” diyerek kendini savunurken, idollerinin zenginler olduğunu ve güçlü görünmeye çalıştığını, bu şekilde davranmanın kendisini çok memnun ettiğini söyledi. (HABER MERKEZİ)

pamukova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu